על עו"ד חגית שווקי

עו"ד חגית שווקי מנהלת משרד פרטי ביוקנעם המספק שירותים בתחום המשפט האזרחי ללקוחות בכל אזור הצפון, כולל: חיילים, אזרחים, עובדים ומעסיקים, חברות פרטיות, עסקים, טיפול וייצוג מול רשויות שונות ועוד. מלבד רישיון עורכת דין, ברשותה גם תעודת מגשרת, המאפשרת לה לסייע ללקוחותיה להגיע לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט.
 

התמחות בדיני עבודה וביטוח לאומי

עו"ד שווקי עוסקת בתחום המשפט האזרחי, ומתמחה בדיני עבודה וביטוח לאומי. ברשותה ניסיון של 30 שנה בתחום משאבי אנוש ודיני עבודה. כמי שניהלה משאבי אנוש, היא מרגישה שתחום דיני העבודה הוא בנפשה, וחשוב לה מאוד שעובדים יהיו מודעים לזכויותיהם וינצלו אותם עד תום. היא מונעת מתוך אהבה גדולה לעולם המשפט ולעזרה לאנשים, ועובדה זה באה לידי ביטוי בעבודתה מדי יום. 


עו"ד שווקי אף מטפלת בנושאים הבאים: יחסי עובד מעביד, חוזי עבודה, זכויות עובדים, ייצוג מעבידים, זכויות נשים, הליכי שימוע ומשמעת, פשיטות רגל, ייצוג מנהלים ובכירים, תביעות לתגמולי ביטוח ועוד.

בנוסף עוסקת עו"ד חגית שווקי גם בדיני מקרקעין, וכן בתיקי נזיקין, תאונות דרכים ו רשלנות רפואית.
 

הלקוח עומד במרכז

השירות מתאפיין ביחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח מפתיחת ההליך המשפטי ועד לסיומו. עו"ד שווקי מלווה את התהליך מול הלקוח מא' ועד ת', בזמינות מלאה. היא מעניקה את מלוא תשומת הלב ללקוח, ומספקת מענה מהיר ומקצועי בכל תחום שבו היא מטפלת. 

עו"ד שווקי היא יסודית, ישרה וכנה. חשוב לה שהלקוחות שלה לא יבזבזו את זמנם וכספם לריק. לכן, היא מטפלת בתיקים רק אם תדע שיש סיכויי הצלחה גבוהים. לקוחותיה עומדים בראש מעייניה, והיא פועלת נמרצות למען שביעות רצונם המלאה, ולהשיג עבורם את התוצאות האופטימליות, בהתאם לנסיבות. 

לקבלת ייעוץ משפטי יש לפנות אל משרדה של עו"ד שווקי.

  • Facebook - White Circle

טלפון: 04-6762624  |  פקס: 04-6444621  |  אימייל: s_hagit@netvision.net.il   | התמר 6 יקנעם